NGF COMPETITIE


NGF competitie


NGF Competitie

Wij heten U van harte welkom om met uw team op de Westfriese Golfclub te komen voorspelen. Dit kan in de weken voorafgaande aan de competitiedatum. Het voorspeeltarief voor 18 holes bedraagt €35,- Het boeken van een starttijd kan rechtstreeks via de caddiemaster. Liefst per email naar caddiemaster@wfgc.nl 

 Wij hebben twee voorspeelarrangementen voor u:

 Voorspeelarragement Lunch:

- Koffie krentenmik
- Token
- 18 holes
- Lunch: 12 uurtje of een maaltijdsalade 

 Kosten €50,- p.p 

 Voorspeel arrangement Diner:

- Koffie krentenmik
- Token 
- 18 holes
- Daghap of sate friet of brood.

 Kosten 55,- p.p. 

 

Bijgaand alle gegevens van onze captains:

Dames 1      Zondag        Petra van Hoorn             petravanhoorn63@gmail.com

Dames 1      Dinsdag       Eveline Groot                  marco.eveline@gmail.com

Heren 1       36 holes       Hubert Mesken               hubert.mesken@icloud.com

Heren 2       36 holes       tba                                      

Heren 3       36 holes       Nico Bakker                    nicobakkerbvr@gmail.com

Heren 4       36 holes       Bob Verkaik                    kiakrev@kpnmail.nl

Heren 1       27 holes       Michel Meeuwisse           m.meeuwisse@quicknet.nl

Heren 2       27 holes       Hans de Rooij                 hderooij@telfort.nl

Heren 3       27 holes       Richard Preitschopf        preitschopf.richard@kpmg.nl

Heren 4       27 holes       Kees van der Hart           keesvanderhart@quicknet.nl

Heren 5       27 holes       Xander de Groot             degroot977@kpnmail.nl

Senioren 1   27 holes       Karel van der Scheer      kvdscheer@quicknet.nl

Senioren 2   27 holes       Constant Fonk                constant2000@planet.nl

Senioren 3   27 holes       Jan Zwart                      zwart44@gmail.com

 

 Voor overige vragen omtrent de NGF competitie kunt u een e-mail sturen naar baanmanager@wfgc.nl