Seniorencommissie

Welkom op de pagina van de seniorencommissie.

Middels deze pagina’s zullen we U informeren over zaken aangaande de seniorencomissie.

De commissie bestaat uit 9 leden, te weten:

Naam Functie Telefoon E-mail
Evert Bot Voorzitter 06-53173100 evertentinie@hotmail.com
Ton de Rooij Vicevoorzitter 06-53374521 ton@drconsultency.nl
Emmy Bijleveld Secretaris 0229-219630 emmy@bijleveld.nl
Ron Knol Penningmeester 06-50285261 ron.knol@ziggo.nl
Rinske Veraar Uitwisselingen 0229-201690 r.veraar@kpnplanet.nl
Rob Ekelmans Wedstrijdagenda 06-53231398 info@beemsterhypotheken.nl
Jaap Reus Prijzen/Fun 06-53277510 a.m.reus@simpc.nl
Martin Damen  Verv. secretaris 06-30592847 gemmart@kpnmail.nl
Cees Schilp Algemeen lid 06-12980584 cees.schilp@gmail.com

 


fallback

Baanstatus

Baan open

Driving range open

Trolley’s toegestaan

Buggy’s toegestaan

Wintergreens

Qualifying

X

Stimp