NGF Competitie

NGF Competitie 2016

Wij heten U van harte welkom om met uw team (s) bij de Westfriese Golfclub de NGF competitie 2016 te komen spelen.

Voorspelen:

De week voorafgaande aan de competitiedatum is er de mogelijkheid om voor te spelen.

Op maandag t/m donderdag is het tarief 35,00 euro. Van Vrijdag t/m zondag 45,00euro.

Het boeken van een starttijd moet  via de captain worden geregeld, dus niet rechtstreeks met de caddiemaster.

Route:

Voor een routebeschrijving en verdere informatie kunt u onze website raadplegen.

www.golfbaanwestwoud.nl

Captains:

 

Dames 1 D208 Erna Eastall erna.eastall@gmail.com
Heren 1 H16 Milo van Wijk m.vanwijk@quicknet.nl
Heren 1 H202 Michel Meewisse m.meewisse@quicknet.nl
Heren 2 H234 Peter Buis pambuis@gmail.com
Heren 3 H221 Bob Verkaik kiakrev@kpnmail.nl
Heren 4 H260 Peter Hazewindus p.hazewindus@quicknet.nl
Dames Senioren M20 Davina Biesheuvel bigg45@multiweb.nl
Dames Senioren M215 Rinske Veraar r.veraar@kpnplanet.nl
Heren Senioren 1 P47 Arnold Smith a.smith@quicknet.nl
Heren Senioren 2 P57 Evert Bot evertentinie@hotmail.com
Heren Senioren 3 P79 Anton Pafort biepaf@ziggo.nl
Jeugd Liesbeth Blokdijk liesbethblokdijk@hotmail.com

 

Wij wensen uw team(s)  een plezierige en sportieve competitie toe.

Competitie coördinator:

Davina Biesheuvel, Westfriese Golfclub.

 


fallback

Baanstatus

Baan open
1 - 9 Nee
10 - 18 Ja

Driving range open Ja

Handicarts toegestaan
1 - 9 Nee
10 - 18 Ja

Wintergreens Nee

Qualifying Ja

Stimp 8

Handicarts alleen toegestaan op de paden van hole 10-18